KIEDY

Spotykamy się 18.09 (środa - dzień o trendach, innowacjach i usługach rozwojowych) oraz 19.09 (czwartek - dzień o rozwoju kompetencji menadżerskich) w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Prosimy o przyjazd z wyprzedzeniem, rejestracja będzie otwarta od 8.30, tuż przed rozpoczęciem Kongresu należy się spodziewać dłuższego czasu oczekiwania, a nie chcemy żebyście Państwo stracili początek obrad. Przy okazji – sesję plenarną zaczynamy punktualnie o 9.15, bez poślizgu, ale kwadrans wcześniej, bo o 9.00 ruszają sesje równoległe. Tym bardziej będzie warto przyjść wcześniej.

Bocian Catering od 8.30 poczęstuje Państwa kawą, więc warto skorzystać z zaproszenia do wcześniejszego przyjazdu, rozejrzeć się po terenie, przejrzeć przy kawie broszurę kongresową i wybrać interesujące Państwa punkty programu.

Przypominamy również, że osobiste stawiennictwo w rejestracji i odebranie imiennego identyfikatora jest warunkiem zwrotu kaucji, którą Państwo opłacili przy zgłoszeniu swojego udziału.

GDZIE?

„Kampus Ochota UW” jest zlokalizowany u zbiegu ulic Żwirki i Wigury (jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych dzielnicy Ochota - prowadzącej w kierunku Lotniska Okęcie) oraz ul. Banacha (Centralny Szpital Kliniczny UCK WUM) - w pobliżu Pól Mokotowskich.

Budynek Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, w którym odbywa się Kongres ma adres ul. Żwirki i Wigury 101, sąsiaduje z ulicą Żwirki i Wigury oraz Miecznikowa.

SAMOCHÓD

Jest możliwy wjazd na teren kampusu od ul. Żwirki i Wigury, otwartą bramą. Parkowanie wg wolnych miejsc – gospodarze zwracają tylko uwagę, żeby śledzić oznakowanie i nie zastawiać miejsc oznaczonych „dla straży pożarnej”.

Główny wjazd na teren kampusu znajduje się od ul. Banacha, portier otworzy Państwu szlaban na hasło „KONGRES”. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować miejsc dla wszystkich chętnych, ale ponieważ rok akademicki się jeszcze nie rozpoczął, miejsca do parkowania raczej powinno się udać znaleźć. Jest sugestia, żeby w pierwszej kolejności szukać miejsc w okolicy Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów. Ponieważ kampus jest bardzo kompaktowy, do przejścia będzie max. 300m. Pomocna może być załączona na poniżej mapka.

KOMUNIKACJA MIEJSKA

W niewielkiej odległości od gmachu Centrum znajdują się przystanki autobusów 136, 157, 167, 175, 187, 188, 191, 382, 504, 512, 521, 523

oraz tramwajów: 1, 7, 9, 14, 25, 35.

Dojazd z/do:

Dworca Centralnego – autobus 175, 512, tramwaj – 7, 9, 25

Dworca Zachodniego – autobus 187, 382, 52

MAPKA KAMPUSU OCHOTA
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.