[21.08]

O Kongresie KEP 2019 opowiada Wojciech Drabko, Dyrektor Zarządzający PIFS, koordynator Kongresu.

- Czy podczas KEP 2019 będzie można dowiedzieć się czegoś nowego?
WD. Zawsze z podobnym zapałem działamy przy organizacji Kongresu i szukamy jak najnowszych i najciekawszych tematów, które moglibyśmy poruszyć podczas Kongresu. Chcemy, aby uczestnicy mogli nie tylko dzielić się swoimi doświadczeniami, ale również wynieść coś interesującego z tego spotkania dla siebie, nowinki branżowe, merytoryczną wiedzę czy ciekawe kontakty.

- Co różni Kongres od innych spotkań branżowych i dlaczego warto brać udział w tym wydarzeniu?
WD. Kongres KEP jak i inne nasze spotkania branży rozwojowej poruszają mnóstwo interesujących tematów. Podczas dwóch dni wystąpienia i debaty toczą się jednocześnie z sesjami równoległymi czy tematycznymi, w kilku salach jednocześnie, dając możliwość wyboru tematu z szerokiej gamy propozycji.
Niezaprzeczalnym argumentem są również nasi mówcy i prelegenci. Za każdym razem stawiamy na doświadczonych i rozpoznawalnych ekspertów w swoich dziedzinach. Lista jest bardzo długa, ale może tylko na zachętę podam, że podczas Kongresu w Warszawie obecni będą dr Jacek Santorski, prof. Andrzej Koźmiński, prof. Jan Fazlagić prof. dr hab. Andrzej Blikle, prof. dr hab. Beata Przyborowska, dr Witold Jankowski czy Joanna Heidtman,. Mamy również potwierdzenie, że z Irlandii przyjedzie do nas na KEP Marek Hyla z Accenture.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.