[19.08]

Od kilku lat Polska Izba Firm Szkoleniowych promuje położenie większej wagi na rozwój kompetencji liderów w Polsce. Wątek dostrzegły Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, co zaowocowało wsparciem dedykowanym kształceniu menedżerów MSP i innowacyjnego zarządzania przedsiębiorstwem.

W tegorocznej edycji Kongresu drugi dzień dedykujemy rozwojowi kompetencji menadżerskich – a przypominamy, że PARP jest Instytucją Pośredniczącą w konkursie „Akademia Menadżera MŚP” oraz realizatorem projektu „Akademia Menadżera Innowacji”, a Ministerstwo Instytucją Zarządzającą programem POWER, która przeznaczyła na ten cel środki. Ministerstwu ponadto dziękujemy za wsparcie naszych działań dotacją na organizację wydarzeń upowszechniających ideę uczenia się przez całe życie poza systemem edukacji formalnej – drugi dzień Kongresu jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.