[14.08]

Kongres KEP 2019 to już czwarte ogólnopolskie spotkanie branży rozwojowej. Tym razem zapraszamy do Warszawy, gdzie gościć będziemy w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Bazując na dorobku Kongresu Edukacji Formalnej podtrzymujemy dobrą praktykę i spotykamy się w gronie przedstawicieli podmiotów zajmujących się wspieraniem uczenia się przez całe życie. Na „KEPie” pojawią się reprezentanci firm szkoleniowych, doradczych, uczelni, osób zajmujących się coachingiem, mentoringiem, podmiotów zajmujących się wsparciem uczenia się. Jednym słowem przekrój całej branży. Kongres to czas i przestrzeń na rozmowy i dyskusje o dokonaniach i kolejnych wyzwaniach. Kongres będzie spotkaniem najwybitniejszych specjalistów sektora, którzy przyjadą na Kongres z całej Polski, by podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami i refleksjami. Warto zajrzeć do zakładek Program i Mówcy w menu.

Kongres potrwa dwa dni, a każdy z nich to mnóstwo spotkań, sesji i prelekcji. Pierwszy dzień będzie poświęcimy trendom i innowacjom edukacyjnym oraz usługom rozwojowym, dzień drugi dedykujemy rozwojowi kompetencji menadżerów.

Do udziału w Kongresie zapraszamy firmy szkoleniowe i doradcze, uczelnie, zajmujących się coachingiem czy e-learningiem – realizatorów usług rozwojowych o pełnym przekroju tematycznym i form. Na drugi dzień – również przedsiębiorców.

Rejestracja 18.09.2019

Rejestracja 19.09.2019
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.